Temperli Cam Fiyatları

unnamed

Temperli Cam Fiyatları

Temperli cam, yüksek dayanıklılığa sahip olduğu için farklı alanlarda kullanılmaktadır. Geniş kullanım alanına sahip olan temperli cam belirli fiyat aralığında satışa sunulur. Özel olarak tasarlanan ve üretilen cam genellikle 8 mm kalınlıkta üretilmektedir. Cam fiyatları belirlenirken 8 mm cam üzerinden değerlendirme yapılır. Cam, metrekare hesabı üzerinden fiyatlandırılır. Klasik temperli cam fiyatı daha uygunken camın özelliklerinin artması doğrultusunda fiyatlar artış gösterir. Temperli camlar dayanıklı olmasıyla tercih edilmektedir. Isı ve ışık kontrollü cam üretiminde fiyat farklılığı görülmektedir. Temperli cam fiyatları 2021 yılında doğru fiyat aralığında belirlenerek satışa sunulmaktadır.

Temperli Cam Özellikleri Neler?

Temperli camlar yüksek derecede ısıl işlem görmüş camlardır. Temperli camlar darbeye karşı dayanıklı olması için özel koşullarda tasarlanarak üretilmiştir. Cam, insan sağlığını tehdit edecek unsurlardan uzak bir şekilde üretilir. Ev ve işyerlerinde kullanılan cam aynı zamanda balkonlarda da kullanılmaktadır. Yüksek darbeye maruz kalarak kırılan cam, keskin olmayan küçük parçalara ayrılır. Bu sayede ciddi bir sorun oluşturmaz. Cam özellikleri:

  • Kırılmaya karşı dayanıklıdır.
  • 8 mm kalınlıkta üretilen diğer camlara oranla 5 kat daha dayanıklıdır.
  • Kırılmaz cam veya güvenli cam olarak bilinmektedir.
  • Farklı ve geniş kullanım alanına sahiptir.
  • Özellikleri arttırılabilir.

Temperli cam dayanıklı ve kullanışlı olmasıyla farklı alanlarda tercih edilmektedir. Temperli cam fiyatları camın özellikleri doğrultusunda belirlenmektedir.

Temperli Cam Kullanım Alanları ve Fiyatları

Temperli cam farklı alanlarda kullanılmaktadır. Binaların dış cephesinde, cam korkuluklarda, otel ve alışveriş merkezi gibi toplu kullanım alanlarında tercih edilmektedir. Temperli cam fiyatları belirlenirken camın özellikleri göz önünde bulundurulur. Cam, kullanım alanına uygun olması için klasik özelliklerde üretilebilir. Aynı zamanda ısıya, sese ve ışığa karşı dayanıklı olarak üretilebilir. Cam üretiminde cama kazandırılan özellikler doğrultusunda camın metrekare fiyatı artmaktadır. Cam üretimi öncesinde camın uygulanacağı alanın ölçüleri alınır. Ölçüler doğrultusunda cam üretimi yapılır. Genel olarak temperli cam fiyatları doğru ve uygun fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Cam üretimi sonrasında camın uygulanması özel ekip tarafından gerçekleştirilir. Kaliteli, kullanışlı ve uzun ömürlü temperli cam firmamız tarafından kullanıma sunulmaktadır.

Yorum Yap

Gönder
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now Button