Camda Yeni Bakış

bronz cam modelleri

Camda Yeni Bakış

İnsanoğlunun hayatında her zamanın camın yeri çok önemli olmuştur. Pencerelerden cam balkonlara kadar farklı farklı amaç ve ihtiyaçlar için kullanılmıştır. Artan nüfus ile birlikte artan binaların sayısı da düşünüldüğü zaman cama duyulan ihtiyaç daha da artmaktadır. Söz konusu cam olduğunda ise çok fazla seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerden biri ise bronz cam olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu camın özellikleri ise;

  • Bronz renkli olduğu için bu ad verilmiştir.
  • Kullanıldığı yerlerde modern ve şık durmaktadır.
  • Cam balkonlarda, otel, iş yerleri, kafeterya ve evlerde tercih edilmektedir.
  • %60 oranında da güneş ışınlarının girmesini engellemektedir.
  • Dışarıdan detaylı bir şekilde bakıldığında mahremiyeti de koruması da en dikkat çeken özelliklerinden biridir.
  • Özellikle yazın gelmesi ile de başlayan sıcak havalar ile birlikte serin kalmanızı da sağlamaktadır.

8 mm bronz cam tercih ederek tarzınızı da en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Ayrıca ısı yalıtımı da sağladığı içinde enerji açısından da tasarruf edilmesine imkan sağlamaktadır. Darbelere karşı da oldukça dayanıklıdır. Bu üstün özellikleri de çok sayıda kişinin tercih etmesinde etkili olmaktadır.

Füme Cam İçin Doğru Tercih

Isı ve güneş yaşam alanlarını rahatsız eden iki faktördür. Pek çok yönden ikisi de çok önemli olsa da çalışırken ya da başka bir çalışma yapılırken cam seçimi önemli bir noktadır. Füme cam bu noktada aranan çözüm olmaktadır. Adını füme renkli olduğu içi buradan almaktadır Son yıllarda daha çok plaza ve rezidanslarda tercih edilmektedir.

Siyah cam olarak da bilinmektedir. Cam balkonlarda da çok sık kullanılmaktadır. 8 mm füme cam standart bir ölçüdür. İçeriyi göstermemesi, dış cephe ve korkuluklar için ideal bir cam malzeme olması yönünden de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Sorunsuz Adresin Hizmeti

Füme Renkli Cam sorunsuz hizmetin adresi konumunda yer almaktadır. Çünkü profesyonel bir çalışmayı siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktayız ve buluşturmaya da devam edeceğiz. Daha fazla bilgi almak, sorularınızın yanıtlarını bulmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere hizmet verip hayatınızda yer aldıkça işimizi daha büyük bir aşk ile yapmaktayız ve yapmaya da devam edeceğiz.

Yorum Yap

Gönder
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now Button