Füme Cam Nedir?

fume camlar

Koyu renk camlar, yaşam alanlarını güneşe karşı korumak adına kullanılmaktadır. Füme camlar da bunlardan biridir. Füme cam, ayrıca dışarıdan bakıldığında yaşam alanının gözükmemesi nedeniyle de tercih edilmektedir. Bu cam çeşidi en çok cam balkon olarak tercih edilmektedir. Ev ve iş yerlerini rahatsız edici güneş ve ışıktan korumak amacı ile kullanılmaktadır.
Füme Cam Tercih Edilme Nedenleri
Füme cam, özellikle geniş mekanlarda yoğun ışığı ve güneşi engellemek için tercih edilmektedir. Bu camlar, koyu bir renge sahip olduğu için dışarıyı rahatlıkla gösterebilirken içeriyi dışarıdan göstermemektedir. Genellikle cam balkon yapımında kullanılmaktadır. Balkonlarda kullanmak için kullanıldığında 8-10 mm kalınlığında üretilmektedir. Bundan dolayı da uzun yıllar sorunsuz kullanılmaktadır. Ayrıca bu camlar, darbelere ve basınca karşı büyük direnç göstermektedir. Bahsetmiş olduğumuz tüm bu durumlar ve fazlası yaşam alanlarında bu camların tercih edilmesini sağlamaktadır.
Füme Camların Genel Özellikleri Nelerdir?
Füme renk camlar kullanıldıkları alanların mimari yapısına uygunluk sağlayan yeni nesil bir cam çeşididir. Bu camların genel özellikleri ise;
Gün içerisinde sürekli güneş ışığına maruz kalan binalar için bu camlar, yenilikçi çözüm önerileri sunmaktadır.
Bu camlardan dışarı bakıldığında dışarı net bir şekilde gözükürken içerisi görünmemektedir. Sadece kişiler ya da eşyaların siluetleri görünmektedir.
Füme camlar güneş ve yoğun ışığı engelledikleri için yaşam alanı kendi ısısını rahatlıkla muhafaza edebilmektedir. Özellikle yaz aylarında mekanlar bu sayede serin kalmaktadır.
Bu camlar farklı yapısı sayesinde de mekanlara şık ve zarif bir görünüm kazandırmaktadır.
Füme cam ayrıca kaliteli malzemeler kullanılarak üretildiği için darbelere ve basınca karşı yüksek direnç göstermektedir.
Özellikle iş yerlerinde de tercih edilen bu camlar, güneş ışığını tuttuğu için çalışanlar rahat ve ferah bir ortamda çalışabilmektedir.
Balkonlarda da kullanılan bu camlar; katlanabilir, sürgülü, sabit ve motor sistemi dahil tüm balon çeşitlerine uygunluk sağlamaktadır.
Firmamız da yukarıdaki özelliklere sahip camların satışını gerçekleştirmektedir. Her mekâna uygun füme camların satışını gerçekleştiren firmamız, kaliteli ve güvenli bir hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Siz de güvenilir ve kaliteli hizmet için bizimle çalışabilirsiniz.
Yaşam Alanlarında Füme Cam Kullanmak
Lüks rezidans, plaza, balkon, ev, depo ya da iş yeri gibi yaşam alanlarında kullanılan füme cam, aşırı güneş ve yoğun ışığı önleyerek ferah mekanlar dekore edilmesine yardımcı olmaktadır. Yüksek binalarda kullanıldığında bu camlar, küçük pencereler için tercih edilmektedir. Emlak ofisi, gözlükçü gibi alt katta yer alan dükkanlarda ise füme camlar, ortama ferah bir görünüm kazandırma adına yere kadar tercih edilmektedir. Evler de ise korkuluklara bağlı bir şekilde gerekli güvenlik önlemleri alınarak balon camı olarak kullanılmaktadır.

Neden Füme Cam Balkon Tercih Edilmelidir?

Ev ve iş yeri gibi yaşam alanlarınızda yer alan balkonları hem şık hem de kaliteli bir şekilde muhafaza etmek istiyorsanız. Yeni nesil cam çeşitlerinden biri olan füme camları tercih edebilirsiniz. Bu camlar, her türlü balkon şekline uyum sağlayabilirken ayrıca bina mimarinize de modern bir görünüm kazandıracaktır. Bunların dışında içeriyi göstermemesi nedeni ile de bu cam türü, mahremiyet açısından son yıllarda en çok tercih edilen modeldir. Siz de korunaklı ve modern bir alana sahip olmak için füme cam satın almak isterseniz. Güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunan firmamız ile çalışabilirsiniz.

 

Füme Cam Fiyatları

 

Füme cam fiyatları, kullanılan malzeme ve üretim şekilleri açısından şeffaf cama göre daha yüksek fiyattan satışa sunulmaktadır. Kaliteli malzemelerden üretilen bu ürünler, piyasa fiyatına göre işlem görmektedir. Ayrıca satın alınan miktar da fiyatı belirleyen diğer bir unsurdur. Firmamız da füme camlar dahil pek çok cam çeşidinin toptan satışı gerçekleştiren güvenilir ve kaliteli bir firmadır. Siz de yaşam alanlarınız için profesyonel bir hizmet sunan bir firmadan cam satın almak ve fiyat teklifi almak isterseniz irtibat bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Füme Cam Hizmeti

Füme cam, balkon camları olmak üzere çeşitli yaşam alanlarında modern görünümü ve kullanım özellikleri sayesinde son yıllarda sevilerek kullanılmaktadır. Ayrıca bu camlar, üretim özellikleri nedeniyle son derece sağlam ve kaliteli camlardır. Firmamız da bu camların satışını gerçekleştirmektedir. Siz de yaşam alanlarınızın özelliklerine uygun camlar, satın almak isterseniz web sitemizi inceleyebilir ve yine web sitemizde yer alan irtibat bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Gönder
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now Button