Füme Cam Nedir?

fume renkli cam 1

Füme Cam Nedir, Kullanım Alanları Nelerdir?

Kentleşmenin artmasıyla birlikte evlerin ve iş yerlerinin birbirine oldukça yakın inşa edilmesi nedeniyle kişilerin mahremiyet alanları da bir o kadar azalmaktadır. Özellikle balkonlarda ön plana çıkan bu sorun, dışarıdan bakıldığı zaman iç mekanın görünmesinden rahatsız olan pek çok kişi için problem oluşturmaktadır.

Bu konu üzerinde yapılan çalışmalar sonucunda keşfedilen füme cam, koyu renge sahip olması nedeniyle kişilere mükemmel bir mahremiyet alanı yaratmaktadır. Dışarıdan bakıldığında içeri ile bağlantıyı kesen bu cam çeşidi, içeriden dışarıya bakıldığında herhangi bir görüş problemi oluşturmamaktadır.

Özellikle uzun süreli yoğun güneş ışınlarına maruz kalan alanlarda da sıklıkla kullanılan füme cam, güneş ışınlarını belirli bir derecede kırarak kişilere daha konforlu alanlar sağlamaktadır.

Siyah cam olarak da anılan füme camlar, cam balkonlar başta olmak üzere zaman zaman binaların pencerelerinde de kullanılmaktadır. Gerek sağladığı faydalar gerekse de yapılara kazandırdığı estetik ile camlar arasında en çok tercih edilen füme camlar, iyi bir yalıtım sağlayarak kişilere enerjiden tasarruf etme imkanı da sağlamaktadır.

Bronz Cam Nedir? Bronz Cam İle Füme Cam Arasındaki Farklar Nelerdir?

Bronz cam, tamamen füme cam mantığı ile hazırlanmış bir cam çeşididir.

  • Ortamlara mahremiyet sağlaması,
  • Yoğun güneş ışınlarını engellemesi ve
  • Uygulandığı alana estetik bir görüntü kazandırması nedeniyle hazırlanan bu cam çeşidi, füme cama kıyasla daha kahve tonlarında bir renge sahiptir.

Teknik ve nitelik bakımından iki cam arasında net bir fark olmamakla birlikte sadece renk tonlarında farklılıklar bulunmaktadır. Kişilerin tarzlarına ve yapı ile uyumlarına bakılarak ister füme ister bronz camlar tercih edilebilmektedir.

Kaliteli Ve Güvenilir Cam Hizmeti İçin: Füme Renkli Cam

Firmamız olarak hizmet verdiğimiz sektörümüz alanında gerek füme gerekse de bronz cam alanında profesyonel hizmetler sağlamaktayız. Bünyemizde yer alan 8 mm füme cam ve 8 mm bronz cam seçeneklerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak için titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Alanında gerekli eğitimleri tamamlamış uzman kadromuz ve son teknoloji ile donanımlanmış güçlü altyapımız sayesinde her mekana uygun olacak camlı sistemler hazırlamaktayız.

Yüksek müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatlı hizmet anlayışımızdan yaralanmak, hizmetlerimiz hakkında uzman kadromuzdan bilgi almak ve renkli cam ihtiyaçlarınızı profesyonel olarak karşılamak için firmamızla dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yap

Gönder
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now Button