Füme Cam Neden Tercih Edilmektedir?

lamine temper cam sistemler 1 440

Füme Cam Neden Tercih Edilmektedir?

Yapıların konumlandırılma şekillerine bağlı olarak bazı yapılar kimi zaman yoğun güneş ışınlarına maruz kalabilmektedir. Özellikle yaz aylarında gerek bunaltıcı bir sıcaklığa neden olması gerekse de kişilerin yoğun ışık nedeniyle yoğunlaştırılmış problemleri yaşamasına zemin hazırlaması nedeniyle mevcut güneş ışıklarının belirli bir oranda kırılması istenmektedir.

Güneş ışıkları ile genellikle perde yardımıyla baş edilebilse de mevcut manzarayı kapatması nedeniyle perdeler çoğu zaman istenilmeyen bir eşya türüdür. Bu konu üzerine uzman kişilerin gerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda ortaya çıkarılan 8 mm füme cam, kişilere mükemmel bir koruyuculuk sağlamaktadır. Adını sahip olduğu renkten alan bu cam türü,

  • Sadece güneş ışığı için değil,
  • Birbirine çok yakın binalarda yaşanılan mahremiyet sorununa da tam olarak bir çözüm getirmektedir.

Füme Cam Ve Bronz Cam Aynı Mıdır?

Füme camlar ve bronz camlar, dışarıdan bakıldığında içerinin gözükmesini engellerken yoğun güneş ışıklarına dair kişileri korumak amacıyla üretilmiş ürünlerdir. Füme camda olduğu gibi 8 mm bronz cam da aynı amaçlar için kullanılırken iki cam çeşidi arasındaki tek fark sahip oldukları renk tonlarıdır.

Füme cam daha siyah tonlarına sahipken bronz cam daha kahverengi tonlarında üretilmektedir. İki cam türü de kullanıldığı yapıyla bir uyum yakalayarak yapıya oldukça estetik bir görüntü de eklemektedir.

Kaliteli Ve Güvenilir Hizmetin Adresi

Füme Renkli Cam olarak sizleri kaliteli ve güvenilir bir hizmet ile buluşturmaktayız. Alanında uzman kadromuz ile profesyonel bir çalışmanın da adresi konumunda yer almaktayız. Bugüne kadar verdiğimiz hizmetlerden elde ettiğimiz tecrübe ile farklı ürünleri tasarlama ve geliştirme alanında projelere imzamızı attık ve atmaya da devam edeceğiz.

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelmiştir. Sizlerden aldığımız geri dönüşlerden güç alarak da çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz. Yenilikçi bakış açımız ile füme camdan bronz cama kadar geniş ürün yelpazemiz içerisinden aradığınızı rahatlık ile bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve aklınıza takılan soruları sormak içi firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere bir telefon mesafesi kadar uzakta olduğumuzu unutmayın.

Yorum Yap

Gönder
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now Button