FÜME CAM NE AMAÇLA KULLANILIR?

buzlu cam

FÜME CAM NE AMAÇLA KULLANILIR?

Bir balkon keyfi yapabilmek pek çok insan için günün getirmiş olduğu yorgunluğu atabilme imkanını sağlamasının yanı sıra aynı zamanda iyi bir biçimde vakit geçirmeyi ve dinlenmeyi de sağlayacaktır. Fakat balkon keyfi yaparken istemeyeceğiniz sorunlar da ortaya çıkabilir. Balkonunuzdan hayranlık ile her seferinde başka iyi bir gözle izlediğiniz o manzaranız güneşin etkisini fena halde göstermesinden ötürü rezil olabilir ve sizin de canınız bu duruma epey bir sıkılabilir. İşte füme cam da tam olarak bu olmasın diye üretilmiş olan bir cam çeşididir ve cam balkonlar arasında en fazla tercih edilmekte olan cam rengi de füme renktir.

Füme Rengin Cam Balkona Ne Faydası Var?

Cam balkon kullanımlarında aslında tercih edilebilecek olan renklerin sayısı çok fazladır ve insanların güneş ışığı gibi bir dertleri yok ise tercih ettikleri rengin en fazla şeffaf olan renk olması da doğal karşılanacak olan bir durumdur. Ancak her cam balkon için şeffaf renkte bir renk seçiminin gerçekleştirilmesi çok da iyi sonuçlar doğurmayacaktır. Neden diye soracak olursanız şeffaf renkte olan cam balkon kesinlikle sizin ihtiyacınız olan ışık engellemesini gerçekleştirmeyecek ve size olduğundan daha büyük problemler yaşatabilecektir. Ama füme renkli bir cam balkonun seçilmesinin ardından böyle bir sorun ortadan kalkacaktır. Füme rengi cam balkon sayesinde rahatsız edici olan ışıkların yüzde seksen kadarı balkonunuzdan uzak duracak ve siz de manzaranızın önüne bir perde çekerek kapatmak zorunda kalmayacaksınız.

Füme Renkli Cam Balkon Kullananlar

Füme renkli olan bir cam balkon kullanmakta olan kimseler aslında tam olarak balkon sefasının ne olduğuna ulaşmış olan kimselerdir. Örnek vermek gerekirse 8 mm füme camlı bir cam balkon kullanan insanlar sabah vakitlerinde ve özellikle de yaz aylarında kahvaltılarını çok daha rahat bir biçimde yapabileceklerdir. Neden diye soracak olursanız çünkü güneş ışınları 8 mm füme renkli cam balkon kullanan kimselerin balkonuna normal şeffaf cam balkon tercihinde bulunmuş olan insanların balkonundan yüzde seksen daha az etki edecektir.

Yorum Yap

Gönder
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now Button