Füme Cam Metre Fiyatı

isicam

Füme Cam Metre Fiyatı

Son zamanlarda binaların dış cephelerinde kullanılan füme cam özel olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Günümüzde renkli cam kullanımı artmıştır. Renkli camlar arasında yerini alan füme cam ise farklı kullanım alanlarına sahiptir. Füme cam kullanımında belirli bir fiyat listesi bulunmaktadır. Cam, metre hesabı üzerinden fiyatlandırılır. Füme cam metre fiyatı değişmektedir. Fiyatta görülen değişikliğin nedeni:

  • Cama kazandırılan özellikler
  • Camın kalınlığı

Klasik olarak üretilen cama farklı özellikler kazandırılmaktadır. Füme renkteki cam klasik camlardan farklıdır. Cam özellikleri camın renkli olması, darbelere karşı dayanıklı olmasıyla yeterli değildir. Sese, ışığa ve ısıya karşı dayanıklılık kazanan cam bu özellikleri sayesinde tercih edilmektedir. Camın kalınlığı ve özellikleri doğrultusunda füme cam metre fiyatı değişmektedir.

Füme Cam Özellikleri Neler?

Füme cam farklı alanlarda kullanılır. Son zamanlarda binaların dış cephesinde ve balkonlarda daha sık tercih edilmeye başlanmıştır. İnsanlar özellikle işyerlerinde gün içinde dışarıyı seyretmek ister. Kullanılan camlar ve perdeler ise insanların dışarıyı seyretmesine engeldir. Füme camlar sayesinde ev ve işyerlerinin manzarası kapatılmadığı gibi dışarıdan iç ortamın görülmesi de önlenmektedir. Füme camlar kullanım alanına uygun olması için özel olarak geliştirilir. Camın özellikleri:

  • Isıya, ışığa ve sese karşı dayanıklıdır.
  • Darbelere karşı dayanıklıdır.
  • Uzun ömürlüdür.
  • Kolay temizlenebilir.
  • Güvenli camlardır.
  • Kullanıldığı alanda modern bir görünüm sağlar.

Sahip olduğu özellikler sayesinde birçok avantajı kullanıcılara sunan füme cam, farklı fiyatlandırma ile satışa sunulmaktadır. Füme cam metre fiyatı firmamızda uygun fiyat aralığındadır.

Füme Cam Metre Fiyatı Nedir?

Füme cam metre fiyatı belirlenirken öncelikle camın kullanılacağı alanın ölçüleri alınmalıdır. Alınan ölçüler doğrultusunda cam üretimi yapılır. Cam, metre hesabı üzerinden fiyatlandırılır. Füme cam üretiminde camın kalınlığı fiyatları etkilemektedir. Genellikle 8 mm kalınlıkta üretim yapılmaktadır. Camın kullanım alanına ve müşteri isteğine göre kalınlık değişebilir. Doğru fiyatlandırma ile satışa sunulan camlar uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Cam üretiminde ve satışında ön plana çıkan firmamız metre hesabını güncel fiyat listesiyle yapmaktadır. Firmamız, 2021 yılında güncellenen fiyat listesiyle kalite standartları kapsamında hizmet vermektedir.

Yorum Yap

Gönder
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now Button