Bronz Cam Avantajları ve Uygulaması

Bronz Cam

Bronz cam özellikle cam balkonlarda kullanılan ve diğer renk seçeneklerine nazaran dışarıdan bakıldığında modern bir görüntü sunan özel bir cam çeşididir. Bronz rengin taşıdığı pozitif enerji, insanların mutlu bir gün geçirmesine ve daha hızlı hareket etmelerine yardımcı olmaktadır. Bu nedenle gerek balkonlarında gerekse başka bir yerde bronz renk cam tercih eden insanlar, son derece enerjik bir gün geçirmektedir. Ev, otel, araba, iş yeri, kafeterya, ofis ya da hobi bahçelerinde sıklıkla kullanılan bronz cam, güneşin zararlı ışınlarını absorbe etmektedir. Güneş ışınlarının büyük bir bölümünü tutarak iç ortamlara girmesini %60 oranında engelleyen bronz cam sayesinde her mekânda güvenli ve huzurlu zaman geçirmek mümkündür. Ayrıca bronz renkli cam kullanılarak yaptırılan balkonlar, yazın serin kalmanıza yardımcı olurken kışın da iç ortamı sıcak tutmaktadır.
Bronz cam yukarıda sayılan tüm avantajlarının yanında aynı zamanda iç ortamı dışarıya göstermemesi ile de bilinmektedir. Özellikle mahremiyetin korunmak istendiği bölgelerde son derece kullanışlı olan bu cam çeşidi, son teknoloji kullanılarak üretilmekte ve firmamız tarafından satışı gerçekleştirilmektedir. Evlerinizde, ofislerinizde ya da kafenizde kullanmak isteyebileceğiniz bu cam, tercihe bağlı olarak plise perde sistemi ile de kullanılabilmektedir. Özellikle cam balkonlarda kullanımı popüler olan plise perde, balkon kanatları ile hareket etmektedir. Toptan olarak satışı yapılan bronz camların kalitesini öğrenmek ister iseniz firmamıza uğrayabilirsiniz. Bronz cam fiyatları ile ilgili daha ayrıntılı bir bilgi almak ya da aklınıza takılan başka bir soru için 7 gün 24 saat ilgili telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Bronz Cam
Bronz Cam

Bronz Cam Avantajları

Bronz cam pek çok özelliği ile diğer renkli camlardan avantajlı konumdadır. Bu özelliklerden ilki, bronz cam uygulaması yapılan yerlerde dışarıdan bakıldığı zaman iç ortamın görünmemesidir. İç ortamın mahremiyetini yüksek düzeyde koruyan bronz renkli camlar, insanların bu ortamlarda daha rahat hareket etmesine imkân tanımaktadır. Diğer bir bronz cam özelliği, bu camların ısı yalıtımı için bir numara olmasıdır. Mekanlarınızda kullandığınız camlardan dolayı enerji tasarrufu sağlamak istiyor iseniz ısı yalıtımı sağlayan bronz cam tercih edebilirsiniz. Tüm bu özelliklerin yanında bronz cam, su geçirmeme özelliği ile de bilinmektedir. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında gerçekleşen her türlü yağış olayında bronz camlar iç ortama su geçişine hiçbir şekilde izin vermemektedir.
Bu özelliklere ek olarak bronz cam estetik ve şık görünümü ile de tercih edilmektedir. Kullanılan mekanlarda estetik kaygı baz alınıyor ise en doğru tercih bronz renkli cam olmaktadır. Modern bir görünüme sahip olan bu cam çeşidi, farklı ortamlara uyum sağlamaktadır. Normal camlara kıyasla darbelere karşı daha dayanıklı olan cam, özellikle binaların balkon kısımlarında kullanılmaktadır. Bronz camın oluşturduğu koruma duvarı, çocuklar ve evcil hayvanlar için güvenli bir ortam sağlamaktadır. Çocuklar bronz cam ile çevrili olan balkonlarda aşağı düşme tehlikesi yaşamadan her yeri görebilmektedir. Özellikle balkonlar için kullanılan bu cam, aynı zamanda katlanabilir şekilde tasarlanmasından dolayı açıldığında normal pencereler gibi yer tutmamakta, alandan tasarruf sağlamaktadır.

Bronz Cam Uygulaması

Bronz cam son derece kullanışlı ve pratik olması ile bilinmektedir. Bu cam; kolay kolay leke tutmayan yapısı, mahremiyeti gizleyen özellikleri, yağmura, kara, doluya karşı son derece dayanıklı oluşu ve her mekânda modern bir görünüme fırsat vermesi sonucu sıklıkla tercih edilmektedir. Siz de hemen mekanlarınız için toptan ve uygun fiyatlar ile bronz cam siparişi oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey ilgili telefon numaralarımızdan yetkili arkadaşlarımıza ulaşmak ya da sitemize bir tık ile giriş yapmaktadır. Sitemizden sipariş oluştururken ilk olarak randevu oluşturma formunu doldurabilir ve yetkili personelimiz ile bir randevu gerçekleştirebilirsiniz. Bu randevu sırasında sizden yaptırmak istediğiniz bronz camın kaç metrekare olduğu sorulmakta ve hangi kaliteden istediğiniz öğrenilmektedir.
Mekanınızda modern ve inovatif görünümlü bronz cam kullanmaya karar vermeniz halinde ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktadır. Öncelikle bronz cam cinsine karar verilmekte ve ardından mekâna uygulanacak alanda gerekli fizibilite çalışmaları yapılmaktadır. Gerek balkonlarda gerekse bahçelerde yer verilen bu cam, gerekli çalışmaların tamamlanmasının ardından alana uygulanmaktadır. İşlem, uygulama alanının boyutuna bağlı olarak genellikle bir iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Bronz camın gerek zararlı ışınları geçirmemesi gerek dayanıklılığı gerekse modern duruşu, mekanlarda kullanılmaya başlandığı andan itibaren farklılık yaratacaktır.

Yorum Yap

Gönder
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now Button