8mm Füme Cam Fiyatı

8 mm Füme Cam Fiyatı

Füme cam, renkli camlar arasında en çok tercih edilen renk çeşitlerinden biridir. Özellikle binaların dış cephelerinde kullanılan füme cam farklı fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Füme cam özel olarak tasarlanmıştır. Cam üretiminde ise farklı kalınlıklar kullanılmaktadır. Füme cam üretiminde kullanılan 8 mm en çok tercih edilen kalınlıktır. 8 mm füme cam fiyatı genel olarak uygun kabul edilir. 8 mm füme cam fiyatı belirlenirken cam için farklı özellikler göz önünde bulundurulur. Bu sayede doğru fiyatlandırma ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlanır.

Füme Cam Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Füme cam geniş kullanım alanına sahiptir. Ev, işyeri ve balkon gibi farklı alanlarda kullanılan füme cam farklı fiyatlarla satışa sunulur. Cam fiyatlarının değişmesinde belirli nedenler vardır. Füme cam fiyatını etkileyen nedenler:

  • Füme cam kalınlığı
  • Füme cam özellikleri
  • Füme cam ölçüsü

Füme cam üretiminde 8 mm kalınlık tercih edilmektedir. 8 mm füme cam fiyatı belirlenirken camın özellikleri değerlendirilir. Füme cam farklı özelliklere sahiptir. Camın kullanıldığı alanda fazla güneş ışığının gelmesi önlenir. Güneş ışığının doğrudan gelişi önlendiği için ortamın ısısının artması da önlenir. Binaların dış cephelerinde kullanılan cam, içerinin aydınlık ve ferah olmasını sağladığı gibi içeriden bakıldığında manzaranın kapanmamasını da sağlar. Özel tasarım camlar farklı ölçülerde üretilir. Cam fiyatı belirlenirken metre hesabı kullanılmaktadır. Üretim öncesinde camın nerede kullanılacağı belirlenmeli, cam için ölçü alınmalıdır. Alınan ölçü doğrultusunda üretim yapılır. Metre hesabı üzerinden cam fiyatları belirlenir.

Füme Cam Kullanım Alanları ve Fiyatları

Füme cam farklı alanlarda kullanılır. Camın kullanım alanlarından bazıları:

  • Ev ve işyerleri
  • Balkon
  • Yüksek katlı binaların dış cephesi
  • Otel, hastane, okul vs.

Ev, işyeri, okul, hastane, otel gibi farklı alanlarda kullanılan cam istenilen ölçülerde üretilebilir. Günümüzde özellikle yüksek katlı binaların dış cephelerinde cam kaplama kullanılmaktadır. Aynı zamanda balkonlarda da cam kullanılarak balkonların kullanımı arttırılmaktadır. Cam kullanımı farklı alanlarda tercih edilse de fiyatlarda değişiklik görülmez. Cam üretimi metre hesabı üzerinden yapılmaktadır. Kalınlığı ve özellikleri belirlenen cam, metre ölçüsüyle fiyatlandırılır. Firmamızda 8 mm füme cam fiyatı doğru fiyat aralığına sahiptir.

Yorum Yap

Gönder
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now Button