8 mm Cam Fiyatı

Renkli Cam

8 mm Cam Fiyatı

Cam, günümüzde farklı alanlarda kullanılmaktadır. İnşa edilen yapılar için önemli bir yere sahip olan cam genellikle şeffaf olarak tasarlanır ve üretilir. Şeffaf cam üretiminde günümüzde farklı tasarımlar tercih edilmektedir. Cama kazandırılan yeni özelliklerle hem camın tasarımı değiştirilmiştir hem de camın kullanım alanı genişletilmiştir. Cam üretiminde belirli bir fiyat listesi vardır. Bu listeye göre klasik şeffaf camlar, renkli camlar, işlemeli camlar ve diğer camlar farklı fiyat aralığında satışa sunulur. Cam üretiminde camın kalınlığı önemlidir. 8 mm kalınlıkta üretilen camlar günümüzde en çok tercih edilen camlardandır.

8 mm Cam Fiyatı Nedir?

Cam satışında belirlenen fiyatlar değişiklik göstermektedir. Fiyatlarda görülen değişikliğin temel nedenleri:

  • Cam kalınlığı
  • Cam rengi
  • Cam işlemesi
  • Cam ölçüsü

Üretilen camın kalınlığı arttıkça fiyatta artış görülür. 8 mm kalınlıktaki camlar günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. İdeal ölçüye sahip olan camlar dayanıklı olduğu için güvenle kullanılabilir. 8 mm cam fiyatı metrekare hesabı üzerinden belirlenmektedir. Metrekare hesabı ile belirlenen cam fiyatları firmamızda uygun ve doğru fiyat aralığına sahiptir. 8 mm cam fiyatı belirlenirken etkili olan maddelerin başında camın işlemesi yer almaktadır. Klasik düz camla işlemeli cam arasında fiyat farkı görülmektedir. İşlemeli camlara ekstra işlem uygulanır ve cama farklı tasarımlar kazandırılır.

8 mm Cam Fiyatı Nasıl Belirlenir?

8 mm cam fiyatı belirlenirken camın özellikleri ve ölçüsü değerlendirilir. Camın özellikleri arasında cam rengi ve cam tasarımı yer almaktadır. Cam üretiminde farklı renkler kullanılmaktadır. Şeffaf cam, bronz cam, füme cam, mavi cam gibi farklı cam çeşitleri bulunmaktadır. Cam üretiminde herhangi bir işleme kullanılmadığı gibi farklı işleme modelleriyle cam tasarımı değiştirilebilir. Camda kullanılan işleme ve renk doğrultusunda fiyat değişikliği görülmektedir.

8 mm cam fiyatı belirlenirken işçilik payı da eklenerek müşteriye sunulur. İşçilik payının düşük olduğu, cam fiyatlarının doğru fiyatlandırma ile müşteriye sunulduğu firmamızda farklı özelliklerde cam bulunmaktadır. Isı ve ses yalıtımı için kullanılan camlarla birlikte ışığı önlemek amacıyla kullanılan özel camlar satışa sunulmaktadır. Isı, ışık ve ses yalıtımı için geliştirilen camlar 8 mm kalınlıkta, metre hesabı üzerinden fiyatlandırılmaktadır.

Yorum Yap

Gönder
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now Button